Крайпътен комплекс край Fetești-Gară
Ialomița, Румъния · Rompetrol
- Тоалетни
- Гориво
Крайпътен комплекс край Fetești-Gară е крайпътен комплекс на автомагистрала A2 (Ialomița, Румъния). Обслужва движението в посока запад. Удобства: тоалетни и гориво.
Намерете паркинги, крайпътни комплекси и ТИР паркинги в регион Ialomița (Румъния): 25 места за почивка по A2, DN1D, DN2, DN2A, DN2C, DN3A, с удобства, карта на местоположението и бутон за навигация.
Карта © OpenFreeMap, © OpenMapTiles, данни © сътрудници на OpenStreetMap.
Ialomița, Румъния · Rompetrol
Крайпътен комплекс край Fetești-Gară е крайпътен комплекс на автомагистрала A2 (Ialomița, Румъния). Обслужва движението в посока запад. Удобства: тоалетни и гориво.
Ialomița, Румъния · Rompetrol
Крайпътен комплекс край Fetești-Gară е крайпътен комплекс на автомагистрала A2 (Ialomița, Румъния). Обслужва движението в посока изток. Удобства: тоалетни и гориво.
Ialomița, Румъния
Все още няма данни за удобствата
Паркинг край Slătioarele е паркинг на път DN1D (Ialomița, Румъния).
Ialomița, Румъния
Все още няма данни за удобствата
Паркинг край Slătioarele е паркинг на път DN1D (Ialomița, Румъния).
Ialomița, Румъния
Все още няма данни за удобствата
Паркинг край Ciocârlia е паркинг на път DN2 (Ialomița, Румъния).
Ialomița, Румъния
Все още няма данни за удобствата
Паркинг край Ciocârlia е паркинг на път DN2 (Ialomița, Румъния).
Ialomița, Румъния
Все още няма данни за удобствата
Паркинг край Sinești е паркинг на път DN2 (Ialomița, Румъния).
Ialomița, Румъния · PETROM
Крайпътен комплекс край Căzănești е крайпътен комплекс на път DN2A (Ialomița, Румъния). Удобства: гориво.
Ialomița, Румъния
Все още няма данни за удобствата
Паркинг край Andrășești е паркинг на път DN2A (Ialomița, Румъния).
Ialomița, Румъния
Все още няма данни за удобствата
Паркинг край Frățilești е паркинг на път DN2A (Ialomița, Румъния).
Ialomița, Румъния
Все още няма данни за удобствата
Паркинг край Frățilești е паркинг на път DN2A (Ialomița, Румъния).
Ialomița, Румъния
Все още няма данни за удобствата
Паркинг край Malu е паркинг на път DN2A (Ialomița, Румъния).
Ialomița, Румъния
Все още няма данни за удобствата
Паркинг край Manasia е паркинг на път DN2A (Ialomița, Румъния).
Ialomița, Румъния
Все още няма данни за удобствата
Паркинг край Manasia е паркинг на път DN2A (Ialomița, Румъния).
Ialomița, Румъния
Все още няма данни за удобствата
Паркинг край Mihail Kogălniceanu е паркинг на път DN2A (Ialomița, Румъния).
Ialomița, Румъния
Все още няма данни за удобствата
Паркинг край Misleanu е паркинг на път DN2A (Ialomița, Румъния).
Ialomița, Румъния
Все още няма данни за удобствата
Паркинг край Misleanu е паркинг на път DN2A (Ialomița, Румъния).
Ialomița, Румъния
Все още няма данни за удобствата
Паркинг край Munteni-Buzău е паркинг на път DN2A (Ialomița, Румъния).
Ialomița, Румъния
Все още няма данни за удобствата
Паркинг край Ograda е паркинг на път DN2A (Ialomița, Румъния).
Ialomița, Румъния
Все още няма данни за удобствата
Паркинг край Sărățeni е паркинг на път DN2A (Ialomița, Румъния).
Ialomița, Румъния
Все още няма данни за удобствата
Паркинг край Sărățeni е паркинг на път DN2A (Ialomița, Румъния).
Ialomița, Румъния
Все още няма данни за удобствата
Паркинг край Nicolești е паркинг на път DN2C (Ialomița, Румъния).
Ialomița, Румъния
Все още няма данни за удобствата
Паркинг край Fetești-Gară е паркинг на път DN3A (Ialomița, Румъния).
Ialomița, Румъния · Petrom
Крайпътен комплекс край Fetești-Gară е крайпътен комплекс на път DN3B (Ialomița, Румъния). Удобства: тоалетни и гориво.
Ialomița, Румъния
Все още няма данни за удобствата
Паркинг край Slobozia Nouă е паркинг на път DN21 (Ialomița, Румъния).
Нито едно място тук не отговаря на всички избрани филтри.
Карти на местоположенията © OpenFreeMap, © OpenMapTiles, данни © сътрудници на OpenStreetMap. Изберете карта, за да я увеличите.