De Mussels
Drenthe, Nyderlandai · OK
- Degalai
- Parduotuvė
- Elektromobilių įkrovimas
De Mussels yra paslaugų zona prie greitkelio A28 (Drenthe, Nyderlandai). Važiavimo kryptis: į pietus. Paslaugos: degalai, parduotuvė ir elektromobilių įkrovimas.
Visos poilsio aikštelės, paslaugų zonos ir sunkvežimių aikštelės regione Drenthe (Nyderlandai): 28 aikštelės prie kelių A28, A32, A37, N33, N34, N381. Prie kiekvienos – paslaugos, vietos žemėlapis ir mygtukas „Naviguoti“.
Žemėlapis © OpenFreeMap, © OpenMapTiles, duomenys © OpenStreetMap bendradarbiai.
Drenthe, Nyderlandai · OK
De Mussels yra paslaugų zona prie greitkelio A28 (Drenthe, Nyderlandai). Važiavimo kryptis: į pietus. Paslaugos: degalai, parduotuvė ir elektromobilių įkrovimas.
Drenthe, Nyderlandai · Esso
Lageveen yra paslaugų zona prie greitkelio A28 (Drenthe, Nyderlandai). Važiavimo kryptis: į rytus. Paslaugos: degalai, parduotuvė, vietos sunkvežimiams ir elektromobilių įkrovimas.
Drenthe, Nyderlandai · BP
Panjerd yra paslaugų zona prie greitkelio A28 (Drenthe, Nyderlandai). Važiavimo kryptis: į vakarus. Paslaugos: degalai, kavinė, parduotuvė, vietos sunkvežimiams ir elektromobilių įkrovimas.
Drenthe, Nyderlandai · TotalEnergies
Peelerveld yra paslaugų zona prie greitkelio A28 (Drenthe, Nyderlandai). Važiavimo kryptis: į rytus. Paslaugos: degalai, parduotuvė ir elektromobilių įkrovimas.
Drenthe, Nyderlandai · BP
Smalhorst yra paslaugų zona prie greitkelio A28 (Drenthe, Nyderlandai). Važiavimo kryptis: į šiaurę. Paslaugos: degalai, parduotuvė ir elektromobilių įkrovimas.
Drenthe, Nyderlandai · BP
Zeijerveen yra paslaugų zona prie greitkelio A28 (Drenthe, Nyderlandai). Važiavimo kryptis: į pietus. Paslaugos: degalai, parduotuvė, iškylų stalai ir elektromobilių įkrovimas.
Drenthe, Nyderlandai · BP
Bovenboer yra paslaugų zona prie greitkelio A32 (Drenthe, Nyderlandai). Važiavimo kryptis: į pietus. Paslaugos: tualetai, degalai, parduotuvė ir elektromobilių įkrovimas.
Drenthe, Nyderlandai · Esso
Paardeweide yra paslaugų zona prie greitkelio A32 (Drenthe, Nyderlandai). Važiavimo kryptis: į šiaurę. Paslaugos: degalai, parduotuvė ir elektromobilių įkrovimas.
Drenthe, Nyderlandai · TotalEnergies
Paslaugų zona – Meppel yra paslaugų zona prie greitkelio A32 (Drenthe, Nyderlandai). Paslaugos: degalai ir parduotuvė.
Drenthe, Nyderlandai · Esso
Groote Veldblokken yra paslaugų zona prie greitkelio A37 (Drenthe, Nyderlandai). Važiavimo kryptis: į rytus. Paslaugos: degalai, parduotuvė ir vietos sunkvežimiams.
Drenthe, Nyderlandai
Oosterveen yra poilsio aikštelė prie greitkelio A37 (Drenthe, Nyderlandai). Važiavimo kryptis: į rytus. Paslaugos: tualetai.
Drenthe, Nyderlandai · TotalEnergies
Zwinderscheveld yra paslaugų zona prie greitkelio A37 (Drenthe, Nyderlandai). Važiavimo kryptis: į vakarus. Paslaugos: tualetai, degalai, parduotuvė, vietos sunkvežimiams, elektromobilių įkrovimas ir pritaikymas neįgaliesiems.
Drenthe, Nyderlandai · TinQ
Baarveld yra paslaugų zona prie kelio N33 (Drenthe, Nyderlandai). Važiavimo kryptis: į rytus. Paslaugos: degalai, iškylų stalai ir elektromobilių įkrovimas.
Drenthe, Nyderlandai · Esso
Nijlanderveld yra paslaugų zona prie kelio N33 (Drenthe, Nyderlandai). Važiavimo kryptis: į vakarus. Paslaugos: degalai ir parduotuvė.
Drenthe, Nyderlandai · T-Energy
De Blikken yra paslaugų zona prie kelio N34 (Drenthe, Nyderlandai). Važiavimo kryptis: į pietus. Paslaugos: degalai, kavinė ir iškylų stalai.
Drenthe, Nyderlandai
Informacijos apie paslaugas dar nėra
Haverlanden yra poilsio aikštelė prie kelio N34 (Drenthe, Nyderlandai).
Drenthe, Nyderlandai
Koebroeken yra poilsio aikštelė prie kelio N34 (Drenthe, Nyderlandai). Paslaugos: iškylų stalai.
Drenthe, Nyderlandai
Lange Akkers yra poilsio aikštelė prie kelio N34 (Drenthe, Nyderlandai). Važiavimo kryptis: į rytus. Paslaugos: iškylų stalai.
Drenthe, Nyderlandai
Vogelpoel yra poilsio aikštelė prie kelio N34 (Drenthe, Nyderlandai). Važiavimo kryptis: į vakarus. Paslaugos: iškylų stalai.
Drenthe, Nyderlandai · T-Energy express
Westerveld yra paslaugų zona prie kelio N34 (Drenthe, Nyderlandai). Važiavimo kryptis: į šiaurę. Paslaugos: degalai, iškylų stalai ir elektromobilių įkrovimas.
Drenthe, Nyderlandai
Poilsio aikštelė – Hoogersmilde yra poilsio aikštelė prie kelio N381 (Drenthe, Nyderlandai). Paslaugos: iškylų stalai.
Drenthe, Nyderlandai
Informacijos apie paslaugas dar nėra
Poilsio aikštelė – Noord-Sleen yra poilsio aikštelė prie kelio N381 (Drenthe, Nyderlandai).
Drenthe, Nyderlandai
Informacijos apie paslaugas dar nėra
Poilsio aikštelė – Oranje yra poilsio aikštelė prie kelio N381 (Drenthe, Nyderlandai).
Drenthe, Nyderlandai
Informacijos apie paslaugas dar nėra
Poilsio aikštelė – Witteveen yra poilsio aikštelė prie kelio N381 (Drenthe, Nyderlandai).
Drenthe, Nyderlandai
Informacijos apie paslaugas dar nėra
Poilsio aikštelė – Witteveen yra poilsio aikštelė prie kelio N381 (Drenthe, Nyderlandai).
Drenthe, Nyderlandai
Informacijos apie paslaugas dar nėra
Poilsio aikštelė – Zweeloo yra poilsio aikštelė prie kelio N381 (Drenthe, Nyderlandai).
Drenthe, Nyderlandai · Argos
Paslaugų zona – Coevorden yra paslaugų zona prie kelio N382 (Drenthe, Nyderlandai). Važiavimo kryptis: į pietus. Paslaugos: degalai ir iškylų stalai.
Drenthe, Nyderlandai · TinQ
Paslaugų zona – Emmen yra paslaugų zona prie kelio N391 (Drenthe, Nyderlandai). Važiavimo kryptis: į pietus. Paslaugos: degalai.
Nė viena čia esanti aikštelė neatitinka visų pasirinktų filtrų.
Vietos žemėlapiai © OpenFreeMap, © OpenMapTiles, duomenys © OpenStreetMap bendradarbiai. Pasirinkite žemėlapį, kad jį padidintumėte.