Rasteplass ved Biała
Lublin voivodskap, Polen
- Toaletter
- Lastebilparkering
Rasteplass ved Biała er en rasteplass ved vei 19 (Lublin voivodskap, Polen). Kjøreretning: sørover. Fasiliteter: toaletter og lastebilparkering.
Finn rasteplasser, serviceanlegg og døgnhvileplasser i Lublin voivodskap (Polen): 29 stopp langs 19, 74, 82, 809, 858, A2. Hvert stopp vises med fasiliteter, et kartutsnitt og en navigasjonsknapp.
Kart © OpenFreeMap, © OpenMapTiles, data © OpenStreetMap-bidragsytere.
Lublin voivodskap, Polen
Rasteplass ved Biała er en rasteplass ved vei 19 (Lublin voivodskap, Polen). Kjøreretning: sørover. Fasiliteter: toaletter og lastebilparkering.
Lublin voivodskap, Polen
Serviceanlegg ved Borki er et serviceanlegg ved vei 19 (Lublin voivodskap, Polen). Fasiliteter: restaurant og lastebilparkering.
Lublin voivodskap, Polen
Fasilitetene er ikke registrert ennå
Rasteplass ved Wólka Olbięcka er en rasteplass ved vei 74 (Lublin voivodskap, Polen).
Lublin voivodskap, Polen
Fasilitetene er ikke registrert ennå
Døgnåpent
Rasteplass ved Krukowo er en rasteplass ved vei 82 (Lublin voivodskap, Polen).
Lublin voivodskap, Polen
Fasilitetene er ikke registrert ennå
Døgnåpent
Rasteplass ved Krukowo er en rasteplass ved vei 82 (Lublin voivodskap, Polen).
Lublin voivodskap, Polen
Fasilitetene er ikke registrert ennå
Rasteplass ved Turka er en rasteplass ved vei 82 (Lublin voivodskap, Polen).
Lublin voivodskap, Polen
Serviceanlegg ved Konopnica er et serviceanlegg ved vei 809 (Lublin voivodskap, Polen). Fasiliteter: restaurant.
Lublin voivodskap, Polen
Fasilitetene er ikke registrert ennå
Døgnåpent
MOR Biłgoraj er en rasteplass ved vei 858 (Lublin voivodskap, Polen). Kjøreretning: østover.
Lublin voivodskap, Polen
Fasilitetene er ikke registrert ennå
MOR Zwierzyniec er en rasteplass ved vei 858 (Lublin voivodskap, Polen). Kjøreretning: nordover.
Lublin voivodskap, Polen
MOP Kolonia Sitnik Północ er en rasteplass ved A2 (Lublin voivodskap, Polen). Kjøreretning: vestover. Fasiliteter: toaletter, piknikbord, lastebilparkering og lekeplass.
Lublin voivodskap, Polen
MOP Kolonia Sitnik Południe er en rasteplass ved A2 (Lublin voivodskap, Polen). Kjøreretning: østover. Fasiliteter: toaletter, piknikbord, lastebilparkering og lekeplass.
Lublin voivodskap, Polen
MOP Bystrzejowice er en rasteplass ved S12 (Lublin voivodskap, Polen). Kjøreretning: vestover. Fasiliteter: toaletter, piknikbord, lastebilparkering, tilgang for rullestolbrukere og lekeplass.
Lublin voivodskap, Polen · BP
MOP Markuszów Północ er et serviceanlegg ved S12 (Lublin voivodskap, Polen). Kjøreretning: vestover. Fasiliteter: toaletter, drivstoff, restaurant, kafé, piknikbord, drikkevann, lastebilparkering og lekeplass.
Lublin voivodskap, Polen · BP
MOP Markuszów Południe er et serviceanlegg ved S12 (Lublin voivodskap, Polen). Kjøreretning: østover. Fasiliteter: toaletter, drivstoff, restaurant, piknikbord, lastebilparkering og lekeplass.
Lublin voivodskap, Polen · 106 parkeringsplasser for bil
Døgnåpent
MOP Wierzchowiska er en rasteplass ved S12 (Lublin voivodskap, Polen). Kjøreretning: østover. Fasiliteter: toaletter, lastebilparkering, tilgang for rullestolbrukere, lekeplass og tømmestasjon for bobiler.
Lublin voivodskap, Polen
MOP Niwa Babicka er et serviceanlegg ved S17 (Lublin voivodskap, Polen). Kjøreretning: østover. Fasiliteter: toaletter, restaurant, lastebilparkering, tilgang for rullestolbrukere og lekeplass.
Lublin voivodskap, Polen · Shell
Døgnåpent
MOP Sarny er et serviceanlegg ved S17 (Lublin voivodskap, Polen). Kjøreretning: nordover. Fasiliteter: toaletter, drivstoff, butikk, lastebilparkering og lekeplass.
Lublin voivodskap, Polen
Døgnåpent
MOP Felinów Wschód er en rasteplass ved S19 (Lublin voivodskap, Polen). Kjøreretning: nordover. Fasiliteter: toaletter, piknikbord, drikkevann, lastebilparkering, tilgang for rullestolbrukere og lekeplass.
Lublin voivodskap, Polen
Døgnåpent
MOP Felinów Zachód er en rasteplass ved S19 (Lublin voivodskap, Polen). Kjøreretning: sørover. Fasiliteter: toaletter, piknikbord, drikkevann, lastebilparkering, tilgang for rullestolbrukere og lekeplass.
Lublin voivodskap, Polen
MOP Janów Lubelski Wschód er en rasteplass ved S19 (Lublin voivodskap, Polen). Kjøreretning: nordover. Fasiliteter: toaletter, piknikbord og lastebilparkering.
Lublin voivodskap, Polen
MOP Janów Lubelski Zachód er en rasteplass ved S19 (Lublin voivodskap, Polen). Kjøreretning: sørover. Fasiliteter: toaletter, piknikbord, lastebilparkering og tilgang for rullestolbrukere.
Lublin voivodskap, Polen · Orlen
Døgnåpent
MOP Obroki Wschód er et serviceanlegg ved S19 (Lublin voivodskap, Polen). Kjøreretning: nordover. Fasiliteter: toaletter, drivstoff, piknikbord, drikkevann, lastebilparkering, tilgang for rullestolbrukere og lekeplass.
Lublin voivodskap, Polen · Orlen
Døgnåpent
MOP Obroki Zachód er et serviceanlegg ved S19 (Lublin voivodskap, Polen). Kjøreretning: sørover. Fasiliteter: toaletter, drivstoff, restaurant, piknikbord, drikkevann, lastebilparkering, tilgang for rullestolbrukere og lekeplass.
Lublin voivodskap, Polen
Døgnåpent
MOP Radawiec er en rasteplass ved S19 (Lublin voivodskap, Polen). Kjøreretning: sørover. Fasiliteter: toaletter, piknikbord, drikkevann, lastebilparkering, tilgang for rullestolbrukere og lekeplass.
Lublin voivodskap, Polen
Døgnåpent
MOP Rudnik Wschód er en rasteplass ved S19 (Lublin voivodskap, Polen). Kjøreretning: nordover. Fasiliteter: toaletter, piknikbord, drikkevann, lastebilparkering, tilgang for rullestolbrukere og lekeplass.
Lublin voivodskap, Polen
Døgnåpent
MOP Rudnik Zachód er en rasteplass ved S19 (Lublin voivodskap, Polen). Kjøreretning: sørover. Fasiliteter: toaletter, lastebilparkering, tilgang for rullestolbrukere og lekeplass.
Lublin voivodskap, Polen
Døgnåpent
MOP Słodków Wschód er en rasteplass ved S19 (Lublin voivodskap, Polen). Kjøreretning: nordover. Fasiliteter: toaletter, piknikbord, drikkevann, lastebilparkering, tilgang for rullestolbrukere og lekeplass.
Lublin voivodskap, Polen
Døgnåpent
MOP Słodków Zachód er en rasteplass ved S19 (Lublin voivodskap, Polen). Kjøreretning: sørover. Fasiliteter: toaletter, piknikbord, drikkevann, lastebilparkering, tilgang for rullestolbrukere og lekeplass.
Lublin voivodskap, Polen
Døgnåpent
MOP Zemborzyce er en rasteplass ved S19 (Lublin voivodskap, Polen). Kjøreretning: nordover. Fasiliteter: toaletter, piknikbord, drikkevann, lastebilparkering, tilgang for rullestolbrukere og lekeplass.
Ingen stopp her passer med alle filtrene du har valgt.
Kartutsnitt © OpenFreeMap, © OpenMapTiles, data © OpenStreetMap-bidragsytere. Velg et kart for å forstørre det.