MOP Fürnitz
Karyntia, Austria
Brak danych o udogodnieniach
MOP Fürnitz to parking przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria).
Znajdź MOP-y z usługami, parkingi i truck stopy w regionie Karyntia (Austria): 68 MOP-ów przy drogach A2, A10, A11, B82, B83, B85. Przy każdym MOP-ie znajdziesz udogodnienia, mapę lokalizacji i przycisk nawigacji.
Mapa © OpenFreeMap, © OpenMapTiles, dane © współtwórcy OpenStreetMap.
Karyntia, Austria
Brak danych o udogodnieniach
MOP Fürnitz to parking przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria).
Karyntia, Austria
MOP Maglern to MOP z usługami przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na zachód. Udogodnienia: parking dla ciężarówek.
Karyntia, Austria
Brak danych o udogodnieniach
MOP Maglern to MOP z usługami przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na wschód.
Karyntia, Austria · OMV
MOP Poggersdorf to MOP z usługami przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria). Udogodnienia: toalety, stacja paliw i ładowarki do aut elektrycznych.
Karyntia, Austria
Brak danych o udogodnieniach
MOP Unterthörl to parking przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria).
Karyntia, Austria
MOP Unterthörl to MOP z usługami przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria). Udogodnienia: toalety i sklep.
Karyntia, Austria
Parkplatz Federaun Nord to parking przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na zachód. Udogodnienia: toalety, stoły piknikowe, woda pitna, parking dla ciężarówek i dostęp dla osób na wózkach.
Karyntia, Austria
Czynne całą dobę
Parkplatz Federaun Süd to parking przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na północ. Udogodnienia: toalety, stoły piknikowe, woda pitna, parking dla ciężarówek i dostęp dla osób na wózkach.
Karyntia, Austria
Parkplatz Fischering to parking przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na północ. Udogodnienia: toalety, stoły piknikowe, woda pitna i parking dla ciężarówek.
Karyntia, Austria
Parkplatz Gönitz Nord to parking przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na zachód. Udogodnienia: toalety i woda pitna.
Karyntia, Austria
Parkplatz Gönitz Süd to parking przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na wschód. Udogodnienia: toalety i woda pitna.
Karyntia, Austria
Parkplatz Haimburg Nord to parking przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na zachód. Udogodnienia: toalety i woda pitna.
Karyntia, Austria
Parkplatz Karawankenblick Süd to parking przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na wschód. Udogodnienia: toalety, woda pitna i parking dla ciężarówek.
Karyntia, Austria
Parkplatz Krumpendorf Nord to parking przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na zachód. Udogodnienia: toalety, woda pitna i parking dla ciężarówek.
Karyntia, Austria
Parkplatz Sankt Andrä to parking przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na południe. Udogodnienia: toalety, stoły piknikowe, woda pitna i parking dla ciężarówek.
Karyntia, Austria
Parkplatz Sternberg Nord to parking przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na zachód. Udogodnienia: toalety, woda pitna, parking dla ciężarówek i dostęp dla osób na wózkach.
Karyntia, Austria
Parkplatz Sternberg Süd to parking przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na wschód. Udogodnienia: toalety, woda pitna i parking dla ciężarówek.
Karyntia, Austria
Parkplatz Twimberg Nord to parking przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na południe. Udogodnienia: toalety i woda pitna.
Karyntia, Austria
Parkplatz Twimberg Süd to parking przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na północ. Udogodnienia: toalety i woda pitna.
Karyntia, Austria · Eni
Rastplatz Dreiländereck Nord to MOP z usługami przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na zachód. Udogodnienia: toalety, stacja paliw, restauracja, sklep, parking dla ciężarówek i ładowarki do aut elektrycznych.
Karyntia, Austria · Eni
Czynne całą dobę
Rastplatz Dreiländereck Süd to MOP z usługami przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na wschód. Udogodnienia: toalety, stacja paliw i parking dla ciężarówek.
Karyntia, Austria
Rastplatz Grafenstein Nord to parking przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na zachód. Udogodnienia: toalety, stoły piknikowe, woda pitna i parking dla ciężarówek.
Karyntia, Austria
Rastplatz Grafenstein Süd to parking przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na wschód. Udogodnienia: toalety, stoły piknikowe, woda pitna i parking dla ciężarówek.
Karyntia, Austria · Eni
Raststation Pack Preitenegg to MOP z usługami przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na zachód. Udogodnienia: toalety, stacja paliw, restauracja, parking dla ciężarówek, prysznice, dostęp dla osób na wózkach, plac zabaw i hotel.
Karyntia, Austria · Shell
Raststation Völkermarkt to MOP z usługami przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na zachód. Udogodnienia: toalety, stacja paliw, restauracja, parking dla ciężarówek, prysznice, plac zabaw i hotel.
Karyntia, Austria · Eni
Raststation Wörthersee to MOP z usługami przy autostradzie A2 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na wschód. Udogodnienia: toalety, stacja paliw, restauracja, parking dla ciężarówek, prysznice, plac zabaw i hotel.
Karyntia, Austria
Parkplatz Kamering to parking przy autostradzie A10 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na zachód. Udogodnienia: toalety.
Karyntia, Austria
Parkplatz Rennweg to parking przy autostradzie A10 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na południe. Udogodnienia: toalety, stoły piknikowe, parking dla ciężarówek i dostęp dla osób na wózkach.
Karyntia, Austria
Parkplatz Ried to parking przy autostradzie A10 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na północ. Udogodnienia: toalety, woda pitna i parking dla ciężarówek.
Karyntia, Austria
Parkplatz Seeboden to parking przy autostradzie A10 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na zachód. Udogodnienia: toalety, stoły piknikowe, woda pitna, parking dla ciężarówek i dostęp dla osób na wózkach.
Karyntia, Austria
Parkplatz Wolfsberg to parking przy autostradzie A10 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na wschód. Udogodnienia: toalety, stoły piknikowe, woda pitna, parking dla ciężarówek, prysznice i dostęp dla osób na wózkach.
Karyntia, Austria
Czynne całą dobę
Rastplatz Weißenstein to parking przy autostradzie A10 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na wschód. Udogodnienia: toalety, stoły piknikowe, woda pitna, parking dla ciężarówek, prysznice i dostęp dla osób na wózkach.
Karyntia, Austria · OMV
Raststation Eisentratten to MOP z usługami przy autostradzie A10 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na wschód. Udogodnienia: toalety, stacja paliw, restauracja, kawiarnia, sklep, parking dla ciężarówek, ładowarki do aut elektrycznych i dostęp dla osób na wózkach.
Karyntia, Austria · BP
Raststation Feistritz to MOP z usługami przy autostradzie A10 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na zachód. Udogodnienia: toalety, stacja paliw, restauracja, parking dla ciężarówek, dostęp dla osób na wózkach i plac zabaw.
Karyntia, Austria
Weißenbach to parking przy autostradzie A10 (Karyntia, Austria). Udogodnienia: toalety.
Karyntia, Austria
Parkplatz St. Niklas Nord to parking przy autostradzie A11 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na zachód. Udogodnienia: toalety, woda pitna i parking dla ciężarówek.
Karyntia, Austria
Raststation Rosegg to MOP z usługami przy autostradzie A11 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na zachód. Udogodnienia: toalety, stacja paliw, restauracja, woda pitna, parking dla ciężarówek i plac zabaw.
Karyntia, Austria
MOP Thalsdorf to parking przy drodze B82 (Karyntia, Austria). Udogodnienia: stoły piknikowe.
Karyntia, Austria
Brak danych o udogodnieniach
MOP Arnoldstein to parking przy drodze B83 (Karyntia, Austria).
Karyntia, Austria
MOP Maglern to parking przy drodze B83 (Karyntia, Austria). Udogodnienia: stoły piknikowe.
Karyntia, Austria
Brak danych o udogodnieniach
MOP Selpritsch to parking przy drodze B83 (Karyntia, Austria).
Karyntia, Austria
Brak danych o udogodnieniach
MOP Gallizien to parking przy drodze B85 (Karyntia, Austria).
Karyntia, Austria
Brak danych o udogodnieniach
MOP Gallizien to parking przy drodze B85 (Karyntia, Austria).
Karyntia, Austria
Brak danych o udogodnieniach
MOP Gallizien to parking przy drodze B85 (Karyntia, Austria).
Karyntia, Austria
MOP Unterferlach to parking przy drodze B85 (Karyntia, Austria). Udogodnienia: woda pitna.
Karyntia, Austria
MOP Unterferlach to parking przy drodze B85 (Karyntia, Austria). Udogodnienia: woda pitna.
Karyntia, Austria
MOP Strau to parking przy drodze B91 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na zachód. Udogodnienia: woda pitna.
Karyntia, Austria
MOP Strau to parking przy drodze B91 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na wschód. Udogodnienia: toalety.
Karyntia, Austria
Brak danych o udogodnieniach
MOP Tauchendorf to parking przy drodze B94 (Karyntia, Austria).
Karyntia, Austria
Brak danych o udogodnieniach
MOP Stallhofen to parking przy drodze B95 (Karyntia, Austria).
Karyntia, Austria
Brak danych o udogodnieniach
MOP Turracher Höhe to parking przy drodze B95 (Karyntia, Austria).
Karyntia, Austria
Brak danych o udogodnieniach
MOP Turracher Höhe to parking przy drodze B95 (Karyntia, Austria).
Karyntia, Austria
Brak danych o udogodnieniach
MOP Turracher Höhe to parking przy drodze B95 (Karyntia, Austria).
Karyntia, Austria
Brak danych o udogodnieniach
MOP Treffen to parking przy drodze B98 (Karyntia, Austria).
Karyntia, Austria
Brak danych o udogodnieniach
MOP Oberdrauburg to parking przy drodze B100 (Karyntia, Austria).
Karyntia, Austria
MOP Lassach Schattseite to parking przy drodze B105 (Karyntia, Austria). Udogodnienia: stoły piknikowe.
Karyntia, Austria
MOP Lassach Sonnseite to parking przy drodze B105 (Karyntia, Austria). Udogodnienia: stoły piknikowe.
Karyntia, Austria
MOP Lassach Sonnseite to parking przy drodze B105 (Karyntia, Austria). Udogodnienia: stoły piknikowe.
Karyntia, Austria
Brak danych o udogodnieniach
Czynne całą dobę
MOP Penk to parking przy drodze B106 (Karyntia, Austria).
Karyntia, Austria
MOP Ötting to parking przy drodze B110 (Karyntia, Austria). Udogodnienia: stoły piknikowe.
Karyntia, Austria
MOP Mauthen to parking przy drodze B111 (Karyntia, Austria). Udogodnienia: stoły piknikowe.
Karyntia, Austria
Brak danych o udogodnieniach
MOP Reisach to parking przy drodze B111 (Karyntia, Austria).
Karyntia, Austria
Brak danych o udogodnieniach
MOP Hirt to parking przy drodze B317 (Karyntia, Austria).
Karyntia, Austria
Brak danych o udogodnieniach
MOP Micheldorf to parking przy drodze B317 (Karyntia, Austria).
Karyntia, Austria
MOP Micheldorf to MOP z usługami przy drodze B317 (Karyntia, Austria). Udogodnienia: toalety, restauracja, stoły piknikowe i dostęp dla osób na wózkach.
Karyntia, Austria
MOP Hunnenbrunn to parking przy drodze S37 (Karyntia, Austria). Obsługuje kierowców jadących na północ. Udogodnienia: toalety i parking dla ciężarówek.
Karyntia, Austria · Turmöl
MOP Sankt Veit an der Glan to MOP z usługami przy drodze S37 (Karyntia, Austria). Udogodnienia: stacja paliw, restauracja, sklep i ładowarki do aut elektrycznych.
Karyntia, Austria
Parkplatz Zollfeld to parking przy drodze S37 (Karyntia, Austria). Udogodnienia: parking dla ciężarówek.
Żaden MOP w tym miejscu nie pasuje do wszystkich wybranych filtrów.
Mapy lokalizacji © OpenFreeMap, © OpenMapTiles, dane © współtwórcy OpenStreetMap. Kliknij mapę, aby ją powiększyć.