Galguften
Trøndelag, Norvegia
- Parcare pentru camioane
Galguften este o parcare pe drumul 17 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: parcare pentru camioane.
Găsiți zone de servicii, parcări și popasuri pentru camioane în Trøndelag, Norvegia: 90 de popasuri pe 17, 30, 31, 65, 72, 74, fiecare cu facilitățile sale, o hartă de localizare și un buton de navigare.
Hartă © OpenFreeMap, © OpenMapTiles, date © contribuitorii OpenStreetMap.
Trøndelag, Norvegia
Galguften este o parcare pe drumul 17 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Hatten este o parcare pe drumul 17 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Klinga este o parcare pe drumul 17 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: mese de picnic și parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Rødhammerberga este o parcare pe drumul 17 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Ryggahøgda este o parcare pe drumul 17 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Tretvikberga este o parcare pe drumul 17 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Eafossen este o parcare pe drumul 30 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, apă potabilă, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Nesmoen este o parcare pe drumul 30 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, apă potabilă, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Langsbekken este o parcare pe drumul 31 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, apă potabilă, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Bjønnastøtta este o parcare pe drumul 65 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: mese de picnic și parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Drogsetmoen este o parcare pe drumul 65 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic și parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia · YX
Holtbrua este o zonă de servicii pe drumul 65 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, carburant, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Svorkmo este o parcare pe drumul 65 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: mese de picnic și parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Ved fylkesgrensen MR/ST este o parcare pe drumul 65 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: mese de picnic și parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Ved kommunegrensen Rindal/Surnadal este o parcare pe drumul 65 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: mese de picnic și parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Finnmyra este o parcare pe drumul 72 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Nynes este o parcare pe drumul 74 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Skjelbred este o parcare pe drumul 74 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Storholmen este o parcare pe drumul 74 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Nesvatnet este o parcare pe drumul 680 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Bergslia este o parcare pe drumul 700 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Jutulstuggu este o parcare pe drumul 700 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, magazin, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Skjøtskift este o parcare pe drumul 700 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Snoen este o parcare pe drumul 700 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic și parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Nea rasteplass este o parcare pe drumul 705 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, apă potabilă, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Gulosen este o parcare pe drumul 707 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Digerneset este o parcare pe drumul 710 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: mese de picnic și parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Grandalsosen este o parcare pe drumul 710 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Svartvatnet este o parcare pe drumul 710 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Ausa este o parcare pe drumul 714 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Innerdalen este o parcare pe drumul 714 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: mese de picnic și parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Jossenøya este o parcare pe drumul 714 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Våvatnet este o parcare pe drumul 714 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: mese de picnic și parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Kleivan este o parcare pe drumul 715 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Krinsvatnet este o parcare pe drumul 715 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic și parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Facilitățile nu au fost încă înregistrate
Parcare lângă Flakk este o parcare pe drumul 715 în Trøndelag, Norvegia.
Trøndelag, Norvegia
Sørjerfjorden - nedre este o parcare pe drumul 715 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Sørjerfjorden - øvre este o parcare pe drumul 715 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Store Holmsund bru - nord este o parcare pe drumul 715 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Store Holmsund bru - sør este o parcare pe drumul 715 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Svalan este o parcare pe drumul 715 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Vassdølin este o parcare pe drumul 715 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Facilitățile nu au fost încă înregistrate
Jøssund bru este o parcare pe drumul 721 în Trøndelag, Norvegia.
Trøndelag, Norvegia
Teksdal este o parcare pe drumul 721 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Kirkholmen este o parcare pe drumul 723 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Skarnsundet este o parcare pe drumul 755 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Bertnem este o parcare pe drumul 760 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia · 1 loc pentru autoturisme
Bøla este o parcare pe drumul 763 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, cafenea, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Grenserasten este o parcare pe drumul 765 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Løvsjølia este o parcare pe drumul 765 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Mebygda este o parcare pe drumul 765 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Årbuan este o parcare pe drumul 769 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Facilitățile nu au fost încă înregistrate
Parcare pe drumul 769 este o parcare pe drumul 769 în Trøndelag, Norvegia.
Trøndelag, Norvegia
Facilitățile nu au fost încă înregistrate
v/ Marøysund bru este o parcare pe drumul 770 în Trøndelag, Norvegia.
Trøndelag, Norvegia
Sørgutvikvatnet este o parcare pe drumul 771 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Hessienget este o parcare pe drumul 775 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia · St1
Berkåk Veikro este o zonă de servicii pe drumul E 6 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, carburant, restaurant, cafenea, mese de picnic, parcare pentru camioane, dușuri și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Braseth este o parcare pe drumul E 6 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Brekkvasselv este o parcare pe drumul E 6 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Frøset este o parcare pe drumul E 6 în Trøndelag, Norvegia. Deservește sensul de mers spre vest. Facilități: toalete, mese de picnic, apă potabilă, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Garli este o parcare pe drumul E 6 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Grong rasteplass este o parcare pe drumul E 6 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, apă potabilă și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Grubåsen este o parcare pe drumul E 6 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Gylland este o parcare pe drumul E 6 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Heimsjøen este o parcare pe drumul E 6 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Hesthåggan este o parcare pe drumul E 6 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Koltjønna este o parcare pe drumul E 6 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, apă potabilă, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Korsvollan este o parcare pe drumul E 6 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Kvithammer este o parcare pe drumul E 6 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, acces pentru scaune rulante și stație de golire pentru autorulote.
Trøndelag, Norvegia
Liøya este o parcare pe drumul E 6 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Lømsen este o zonă de servicii pe drumul E 6 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: restaurant, magazin, mese de picnic și parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Namsskogan este o parcare pe drumul E 6 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Nestavollan este o parcare pe drumul E 6 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, apă potabilă, parcare pentru camioane, acces pentru scaune rulante și stație de golire pentru autorulote.
Trøndelag, Norvegia · Circle K
Oppdalsporten este o zonă de servicii pe drumul E 6 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: carburant și parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Rungstad este o parcare pe drumul E 6 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Facilitățile nu au fost încă înregistrate
Sandmoen rasteplass este o parcare pe autostrada E 6 în Trøndelag, Norvegia. Deservește sensul de mers spre nord.
Trøndelag, Norvegia
Sparbu este o parcare pe drumul E 6 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Stav Gjestegård Nord este o parcare pe autostrada E 6 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, cafenea, mese de picnic, parcare pentru camioane, acces pentru scaune rulante și hotel.
Trøndelag, Norvegia
Stav Gjestegård Sør este o parcare pe autostrada E 6 în Trøndelag, Norvegia. Deservește sensul de mers spre est. Facilități: toalete, mese de picnic, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Tunnsjøelv este o parcare pe drumul E 6 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Urstadlia este o parcare pe drumul E 6 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Vårstigen este o parcare pe drumul E 6 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Tovmodalen este o parcare pe drumul E 14 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Trobekken este o parcare pe drumul E 14 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Ellingsgården este o parcare pe drumul E 39 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, mese de picnic, apă potabilă, parcare pentru camioane și acces pentru scaune rulante.
Trøndelag, Norvegia
Parcare lângă Børsa este o parcare pe drumul E 39 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: mese de picnic.
Trøndelag, Norvegia
Parcare pe E 39 este o parcare pe drumul E 39 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Stormyra este o parcare pe drumul E 39 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: parcare pentru camioane.
Trøndelag, Norvegia
Valsøya este o zonă de servicii pe drumul E 39 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: toalete, restaurant, mese de picnic, apă potabilă, parcare pentru camioane, stație de încărcare pentru vehicule electrice, acces pentru scaune rulante și stație de golire pentru autorulote.
Trøndelag, Norvegia
Valsøybrua este o parcare pe drumul E 39 în Trøndelag, Norvegia. Facilități: mese de picnic și parcare pentru camioane.
Niciun popas de aici nu corespunde tuturor filtrelor selectate.
Hărți de localizare © OpenFreeMap, © OpenMapTiles, date © contribuitorii OpenStreetMap. Selectați o hartă pentru a o mări.